Diakonický penzion Sola Gratia je první ve Zlínském kraji a mezi 50 nejlepšími v ČR

(ČB 1/2020) První místo ve Zlínském kraji a také umístění mezi 50 nejlepšími penziony v republice. Takový výsledek si odnáší rekreační zařízení Sola Gratia, které provozuje Diakonie. V anketě Penzion roku 2019 hlasovalo 8 635 lidí.

Sola Gratia na úpatí Hostýnských vrchů tvoří soubor architektonicky vytříbených budov, obklopených rozsáhlým parkem v anglickém stylu. Hosté zde najdou klidné prostředí pro odpočinek, odborné semináře, pracovní i duchovní setkávání, svatební či narozeninové oslavy, skupinové pobyty i rekreaci rodin nebo jednotlivců. Hlavní budova je bezbariérová a servis je vstřícný pro osoby se zdravotním postižením.

Poslechněte si článek:

Od obnovení provozu v roce 2016 Sola Gratia pravidelně hostí například sbormistrovské kurzy, vedené celocírkevním kantorem Ladislavem Moravetzem, diakonická setkání či pobyty klientů diakonických středisek a škol.

Nebývalý rozvoj penzionu v posledních letech je výsledek usilovné práce vedoucí Leony Olivíkové a jejího týmu. Děkujeme a ke krásnému umístění gratulujeme!

Adam Šůra

1 komentář u „Diakonický penzion Sola Gratia je první ve Zlínském kraji a mezi 50 nejlepšími v ČR“

Komentáře nejsou povoleny.